Świąteczna Akademia Ekologii RDOŚ
07 grudnia 2021

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska wspólnie z Politechniką Bydgoską przygotowała moc edukacyjnych i ekologicznych atrakcji podczas ŚWIĄTECZNEJ AKADEMII EKOLOGII, która odbędzie się 18 grudnia 2021 roku.

Na dzieci i całe rodziny czekać będzie moc atrakcji w duchu EKO, wśród nich: animacje, spektakl, warsztaty, wykonywanie ozdób świątecznych, konkursy z nagrodami, pokazy służb ratunkowych, czy specjalnie przygotowany w autobusie escape room. W punkcie recyklingowym będzie można wymienić surowce wtórne (5 kg makulatury/5 opakowań szklanych/5 butelek plastikowych) na sadzonki roślin. Podczas wydarzenia nie zabraknie również Zielonej Drużyny, czyli dużych maskotek, które dopingować będą uczestników zabawy. Dzieci otrzymają specjalne upominki.

Będzie można również skorzystać z bezpłatnego poczęstunku w strefie gastronomicznej (barszcz z pasztecikami, lokalne przysmaki, popcorn, wata cukrowa).

Wydarzenie jest elementem Jarmarku Bożonarodzeniowego, trwającego wówczas na kampusie Politechniki Bydgoskiej.

Zapraszamy słuchaczy Politechniki Młodego Odkrywcy wraz z całymi rodzinami do wspólnej nauki przez zabawę.

I grupa – 18.12.2021, godz. 10.30

II grupa – 18.12.2021, godz.12.00

III grupa – 18.12.2021, godz. 13.30

Aby zapisać dziecko na ŚWIĄTECZNĄ AKADEMIĘ EKOLOGII, należy wpisać w formularzu poprawnie imię i nazwisko, datę urodzenia, pesel dziecka oraz numer telefonu i adres mailowy rodzica/opiekuna. Ze względu na panującą pandemię i obowiązujące obostrzenia na jednego uczestnika może przypadać jeden dorosły/opiekun.

lINK DO FORMULARZA PRZEZ, KTÓRY NALEŻY ZAPISAĆ UCZESTNIKA AKADEMII BĘDZIE AKTYWNY OD 11 GRUDNIA!!!