WSPÓLNE SPRZĄTANIE i EKO-PIKNIK na POLANIE z Bydgoskim Budżetem Obywatelskim i Czystą Puszczą Bydgoską
12 września 2022

Serdecznie  zapraszamy mieszkańców Bydgoszczy i nie tylko, do udziału w akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA w dniu 18 września (niedziela) od godz. 9:30 do godz. 12:30, w tym roku mówimy głośno - "WSZYSTKIE ŚMIECI SĄ NASZE"!. Jeśli dbałość o środowisko naturalne nie jest Ci obca oraz wiesz, że los planety leży w naszych rękach, nie zastanawiaj się, dołącz do naszej inicjatywy. Akcje sprzątania są wciąż potrzebne i muszą pozostać żywe. W tym roku, w ramach obchodów Sprzątania Świata, Czysta Puszcza Bydgoska zaprasza do wspólnego sprzątania połączonego z świętowaniem na polanie przy ognisku.

WSPÓLNE SPRZĄTANIE PUSZCZY BYDGOSKIEJ – (trasy do wyboru):

• Spotykamy w niedzielę, 18 września o godz. 9:30 przy ulicy Dąbrowa 62 (parking przy TU Uniqa)

EKO-PIKNIK na polanie połączony z atrakcjami:

• pyszny poczęstunek VEGE
  • degustacja produktów „Dobre z LASU”
  • ognisko
  • konkursy, gry i zabawy dla dzieci
  • edukacja dla najmłodszych

Zapewniamy worki, rękawice, EKO upominki oraz sadzonki dla każdego uczestnika!

Zapraszamy do udziału w tegorocznym SPRZĄTANIU ŚWIATA-WSZYSTKIE ŚMIECI SĄ NASZE!

Każdy z nas może zadbać o środowisko.

Szczegóły znajdziecie na fanpage https://www.facebook.com/czystapuszczabydgoska oraz na stronie https://www.bdgbo.pl

Organizatorzy: Stowarzyszenie Czysta Puszcza Bydgoska, Miasto Bydgoszcz

Patronat honorowy: Prezydent Miasta Bydgoszczy

Partnerzy strategiczni: Dyrekcja Lasów Państwowych w Toruniu, ProNatura, Helgesen Sp. z o.o.

Partnerzy wydarzenia: Nadleśnictwo Bydgoszcz, Czysta Bydgoszcz, Akademia Nauki Bydgoszcz, Inspiration Studio, Słodkie Bajania, M4BIZZ, Szumilas, Politechnika Bydgoska.

Patronat medialny: Express Bydgoski, Gazeta Pomorska, Nasze Miasto, Radio ESKA, TVP3 Bydgoszcz, Metropolia Bydgoska

Kontakt do organizatora: Marcin Rybacki, tel.: 603 516 052, czystapuszczabydgoska@gmail.com

Projekt realizowany w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego